Drejtoria e Inspektimit Hekurudhor merr pjese aktualisht ne keto projekte:

  1. Kalesat hekurudhore ne rajon, projekt i Komunitetit te Transportit
  2. Projekti Harmotrack

si dhe ne projekte te tjera.

Nëntor 2022
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930